ماشین لباسشویی زیرووات 7 کیلویی مدل OZ-1273W سفید

قیمت: 27,520,000 ریال

اطلاعات بیشتر

برند زیرووات که یکی از برندهای زیر مجموعه کندی گروپ ایتالیاست، از جمله برندهایی است که در پاکشوما سنتر عرضه می گردد.

ماشین لباسشویی 7 کیلویی تمام اتوماتیک OZ-1273 از جمله محصولات این برند بوده که از یک موتور 1200 دور در دقیقه بهره می برد. این مدل مجهز به سیستم هوشمند تشخیص میزان البسه و تنظیم زمان شستشو بر اساس آن بوده که تاثیر بسزایی در کاهش میزان مصرف آب و برق داشته و باعث شده که لقب ماشین لباسشویی اقتصادی (Eco Friendly)به آن اطلاق گردد. این دستگاه نه تنها دارای سیستم هوشمند کنترل کف بوده، بلکه دارای سیستم لکه بری قوی نیز می باشد؛ وجود همزمان این دو سیستم باعث شده نه تنها میزان کف تولید شده تحت کنترل باشد، بلکه عمل لکه زدایی بر روی لباس ها نیز به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

از جمله مشخصات بارز و قابل توجه این مدل ماشین لباسشویی زیرووات، وجود سیستم هوشمند تنظیم سرعت دور خشک کن با توجه به حجم البسه می باشد؛ این سیستم به موازات سیستم تعادل به کار رفته در دستگاه، از ایجاد هر گونه سر و صدای اضافی در حین کار ماشین جلوگیری کرده و تجربه بی نظیری را پدید می‌آورد.

16 برنامه شستشوی از پیش تعریف شده از جمله برنامه شستشوی سریع، شستشوی دستی و ... حق انتخاب وسیعی را در اختیار مصرف کننده گذاشته و به او اجازه می دهد که با توجه به جنس و رنگ البسه، نوع برنامه مورد نظر خود را انتخاب کند. نحوه باز شدن درب این ماشین لباسشویی (تا 180 درجه) نیز به گونه ای است که برای قرار دادن یا برداشتن البسه از درون دیگ، هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد مدل 1273، می توان از سیستم آبگیری پیشرفته آن که باعث کاهش ده درصدی میزان مصرف آب می شود، نام برد؛ به گونه ای که با حداقل میزان آب مصرفی، می توان لباس ها را به طور کامل و به بهترین نحو ممکن شستشو داد.

دیگ یا درام الماسه (Diamond Drum)یکی دیگر از ویژگی های مدل 1273 است. دیگ های مدل های قدیمی تر دارای برجستگی هایی در قسمت داخلی بوده که باعث پاره و نخ کش شدن و در نتیجه کاهش طول عمر البسه می شده است. این مدل با طراحی دیگ الماسه از بروز این مشکل جلوگیری کرده و روند فرسایش البسه را کاهش داده است.

برای افراد شاغل که بیشتر وقت خود را بیرون از منزل سپری می کنند، این مدل انتخاب مناسبی است. اکثر این افراد این دغدغه را داشته که در صورتی که هنگام ترک خانه ماشین را روشن کنند، لباس های نمدار مدت زمان زیادی پس از شستشو درون محفظه ماشین باقی مانده که باعث چروک شدن یا بو گرفتن آنها می شود؛ از طرف دیگر اگر پس از بازگشت به منزل هم شستشو را آغاز کنند، نه تنها مدت زمان زیادی از وقت خود را از دست می دهند، بلکه به دلیل تقارن با زمان پیک میزان مصرف برق، احتمال آسیب دیدن دستگاه نیز وجود خواهد داشت. اما قابلیت تاخیر در آغاز زمان شستشو (Time Delay)این امکان را به مصرف کننده داده که با استفاده از آن ماشین را به گونه ای برنامه ریزی کند که همزمان با بازگشت به خانه، شستشوی البسه نیز به پایان رسیده باشد.

این مدل لباسشویی زیرووات مانند سایر محصولات این برند، با 24 ماه ضمانت و 144 ماه خدمات پس از فروش پاک سرویس در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

 

نمایش کامل ...
خدمات پس از فروش (Warranty)دارد
زاویه باز شدن درب180-0
اندازه دهانه درب320mm
شرکت تولید کنندهزيرووات

 سرعت خشک کن 1200 دور در دقیقه

مجهز به سیستم هوشمند تشخیص میزان البسه و تنظیم زمان شستشو بر اساس آن

مجهز به سیستم هوشمند کنترل کف

مجهز به سیستم هوشمند تنظیم دور خشک کن با توجه به میزان البسه

مجهز به سیستم تعادل جهت جذب لرزش و کاهش میزان صدا

مجهز به سیستم لکه بری قوی

18 برنامه شستشو (شامل برنامه Chef، شستشوی سریع، شستشوی دستی و ...)

دارای درب عریض (320mm) و باز شدن آن تا 180درجه

مجهز به سیستم آبگیری پیشرفته برای صرفه جویی 10% در مصرف آب

دارای دیگ الماسه جهت کاهش فرسایش البسه

قابلیت تاخیر در شستشو تا 24 ساعت

ابعاد دستگاه: (840*530*600) mm

رنگ: سفید درب سفید، سفید درب کروم و سیلور درب کروم

ضمانت محصول: 24 ماه

وارانتی موتور: 144 ماه

رتبه 
1396-4-17

ضمانت نامه معتبر

خوبی محصولات پاکشوما ضمانت نامشه و خدمت رسانی شون عالیع. پاک سرویس ازت متشکرم

  رتبه 
  1396-4-17

  ضمانت نامه معتبر

  خوبی محصولات پاکشوما ضمانت نامشه و خدمت رسانی شون عالیع. پاک سرویس ازت متشکرم

   بررسی خود را بنویسید!

   نوشتن نقد و نظر

   محصولات مرتبط