لیست محصولات با توجه به شرکت سازنده اسماری

شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما ، فعالیت خود را در سال 1354 با تولید لباسشویی های نیمه اتوماتیک آغاز نمود تا جائیکه در زمان خود در زمینه تولید لباسشویی های نیمه اتوماتیک در زمره بهترین مارکها شناخته شده قرار گرفت 

 در سال 1376 با تغییر مدیریت، سیاست کلی شرکت بر مبنای همکاری نزدیک با کمپانی های بزرگ اروپایی و اسیایی قرار گرفت و اقدامات لازم برای ورود تکنولوژی روز جهان در زمینه تولید انواع لباسشویی انجام شد. اکنون می توان ادعا کرد که شرکت پاکشوما ، اولین تولید کننده ماشین های لباسشوئی هوشمند در ایران مي باشد.  

شرکت پاکشوما در سال 2009 بویژه در زمینه تولید ماشین لباسشویی بسیار موفق عمل نمود و با همکاری شرکت ال جی کره بیشتر از 25% سهم بازار ماشین لباسشویی را بر اساس استراتژی سود دو جانبه بدست آورده اند . بطوریکه آقای جی نماینده شرکت ال جی در ایران، ضمن قدردانی از شرکت پاکشوما و مدیران و کارکنان آن بخاطر تلاش بی وقفه و پشتکار فراوان و همکاری در زمینه تولید ماشین لباسشویی ، تصمیم گرفته است تا تولید یخچال ساید باي سايد را به شرکت پاکشوما محول نماید .

شرکت پاکشوما توانسته است با مدیریت صحیح و سعی و تلاش متخصصین خود کالاهایی ارزنده با کیفیت و دوام بالا و همچنین قیمت های مناسب به بازار عرضه نماید و در حال حاضر که سومین همکار ال جی در بخش تولید لباسشویی در جهان شناخته می شود .

به همین منظور شرکت پاکشوما با بیش از400 مرکز سرویس و خدمات پس از فروش بزرگترین دامنه خدمات پس از فروش را در کشور به خود اختصاص داده است .

این شرکت در سال 1392درراستای توسعه برند های زیر مجموعه خود اقدام به واردات انحصاری محصولات با برند SMARY""نمود تا این برند با کیفیت درکنار سایر برند های معتبر پاکشوما در سبد خانواده های ایرانی که لایق بهترین ها هستند قرارگیرد.

بیشتر