رضایت مشتریان همواره از الویت‏‌های شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما بوده و از این رو همواره می‏‌کوشیم تا سفارش‌ها در شرایط مطلوب به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است مشکلاتی پیش آید که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش مرتفع خواهند شد. لطفاً توجه داشته باشید بازکردن جعبه و نصب محصولاتی که باید توسط نصاب مجاز شرکت راه‌اندازی شوند (مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و نظیر آن)، تنها باید توسط نصاب شرکت انجام شود. برای این منظور با نمایندگی‌های مجاز ما تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

شرایط عودت کالا

۱. درصورتی که کالای خریداری شده از نظر مشخصات فیزیکی و یا ظاهری با اطلاعات مندرج در وبسایت مغایرت داشته باشد:

۱.۱. وجود مغایرت باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش پاکشوما سنتر از طریق تلفن (88537538 021)، ایمیل (info@pakshomacenter.com) یا تلگرام (PakshomaOnline@) اطلاع داده شود.

۱.۲. درصورتی که مغایرت، بدون استفاده و بازکردن کالا قابل مشاهده باشد، مانند رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود بوده و از آن استفاده نشده باشد.

۱.۳. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون بازکردن بسته‌بندی وجود داشته باشد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری تنها در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

۱.۴. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با بازکردن بسته‌بندی کالا ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیدً خودداری شود.

۱.۵. استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پاکشوما سنتر بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا درج هرگونه توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

۲. درصورتی که کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

۲.۱. آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی موجود باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پاکشوما سنتر از طریق تلفن (88537538 021)، ایمیل (info@pakshomacenter.com) یا تلگرام (@PakshomaOnline) اطلاع داده شود.

۲.۲. لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیدا خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. درج هرگونه برچسب یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

۳. در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف شود:

۳.۱. درصورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، می‌بایست حداکثر ظرف مدت 7 روز انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش پاکشوما سنتر اطلاع دهد.

۳.۲. در این حالت، عودت کالا تنها پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، در صورتی مقدور است که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) بوده، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

۳.۳. در صورت انصراف از خرید، کلیه هزینه‌های مربوط به ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.


تحویل و نصب رایگان:
در صورتی که کالای مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی پاکشوماسنتر خریداری کنید می توانید از خدمات تحویل و نصب رایگان پاکشوماسنتر(طبق توضیحات درج شده در ذیل) (هزینه های ایاب و ذهاب با توجه به ضوابط دریافت می گردد) بهره مند گردید:

شرایط تحویل:
هرچند تلاش ما بر این است که سفارشات مشتریان محترم را به صورت کاملاً رایگان درب منزل تحویل دهیم، منتهی به علت اینکه در برخی از روستاها و یا توابع استان ها راه های جابجایی و حمل و نقل ممکن است مشکلاتی داشته باشند که در سرویس دهی عادی ما ایجاد اخلال نموده و باعث افزایش هزینه های جابجایی شوند، به همین علت تضمین ما در تحویل رایگان محصولات فروشگاه پاکشوماسنتر، تحویل محصول مربوطه به مرکز استان سکونت خریدار می باشد.

لازم به ذکر است در صورتی که جابجایی سفارش مربوطه از مراکز استان خریداران محترم تا درب منزل، هزینه مازادی بر سرویس های پاکشوماسنتر متحمل نکند، تحویل کاملاً رایگان صورت خواهد گرفت.

تعهد پاکشوماسنتر، تحویل محصول درب منزل مشتریان محترم بوده و حمل محصول مربوطه تا داخل منزل مشتری شامل هزینه های مجزا می باشد.

توجه داشته باشید که تحویل رایگان به سراسر کشور، فقط در صورت خرید از فروشگاه آنلاین پاکشوماسنتر قابل اجرا می باشد و در صورت خرید از سایر سایت های ارائه دهنده محصولات پاکشوما و یا فروشگاه ها و نمایندگی های فروش فیزیکی پاکشوما، تحویل دارای هزینه های مربوطه می باشد. این مورد به دلیل این است که پاکشوماسنتر نماینده اصلی فروش محصولات گروه تولیدی صنعتی پاکشوما می باشد و تمامی سفارشات مشتریان مستقیماً از کارخانه ی پاکشوما واقع در استان قم، برای مشتریان محترم ارسال می گردد.

شرایط نصب و راه اندازی:
در صورت ثبت سفارش و خرید محصول از طریق سایت پاکشوماسنتر، نصب و راه اندازی محصول خریداری شده، برای مشتریان محترم در سریعترین زمان ممکن و به صورت رایگان انجام می پذیرد.
بدیهی است در صورتی که در زمان نصب، نیاز به انجام عملیات های اضافی از جمله سوراخ کردن کابینت، دیوار و .... و یا لوله کشی بیشتر از میزان مشخص شده در موارد تحویلی همراه با محصول، یا موارد مربوطه به برق کشی و اموری از این قبیل باشد، هزینه های آن طبق تعرفه های مربوطه توسط نصاب دریافت می گردد.

لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب طبق ضوابط شرکت دریافت می گردد/.